ריהוט גן לצימרים

ריהוט גן לצימרים

תחום הצימרים הוא תחום משגשג ונרחב בארץ, ובמיוחד בצפון הארץ. אנשים רבים בוחרים בשנים האחרונות לצאת לחופשה בצימר כלשהו, לחופשה זוגית רומנטית או לחופשה משפחתית נעימה.

המלונות העמוסים הופכים לפחות נחשקים, ובילוי חופשה בצימר הופך לאופציה סבירה ורצויה. כאשר רוצים להיכנס לתחום הצימרים, ולהפוך לבעלי צימרים גאים, יש לקחת בחשבון גם את נושא עיצוב הצימרים וריהוטם.

כיום, אנשים רבים מחפשים משהו מיוחד. הם לא מסתפקים בחופש רגיל, בחדר מלון סטנדרטי ובארוחות בופה עמוסות באוכל ובאנשים. אנשים מחפשים חופשה מיוחדת, יציאה של ממש מהשגרה, אטרקציות מיוחדות ובעיקר תחושה של פינוק. מרבית הצימרים מיועדים לזוגות, כך שמרבית החופשות הרצויות הן חופשיות זוגיות רומנטיות, שנועדו לבריחה קלה מהשגרה, לזמן זוגי איכותי ולבילוי רגוע, מפנק ונעים. העיצוב והריהוט של הצימרים, הוא חלק חשוב בבחירת הצימר על ידי אותם זוגות.

כמובן שגם מיקום הצימר חשוב, האטרקציות שניתן למצוא בקרבת הצימר ורמת המסעדות שהאזור מציע, אך כשיש כמה צימרים באותו המושב, ומספר גבוה של צימרים בכמה יישובים שקרובים האחד לשני, ההחלטה לאיזה צימר להגיע, תהיה מורכבת מכמה סעיפים. סעיף המחיר יהיה חשוב, אך יותר מכך פעמים רבות זוגות שיוצאים לחופשה מחפשים מקום מיוחד ונעים. כך שעיצוב מיוחד ברמה גבוהה, יכולים הרבה פעמים לגרום לזוגות לבחור בצימר ספציפי, לעומת חברו.

מרבית הצימרים שנמצאים בשימוש בארץ הם צימרים עשויים עץ, שגם הקירות הפנימיים שלהם מחופים עץ. מלבד האלמנטים ה"רגילים" שאפשר למצוא כמעט בכל צימר- מטבחון קטן, ג'קוזי איכותי, מיטה זוגית מפנקת, טלוויזיה בחיבור לווין או כבלים וחדר רחצה מהודר, אלמנטים נוספים בעיצוב יכולים רק להוסיף. זוגות רבים מחפשים מגע אישי, ולכן בעלי צימרים שיבחרו בעיצוב אישי ומיוחד הכולל ריהוט גן איכותי לחצר הצימרים, יגרמו לצימר שלהם להיראות שונה מצימרים אחרים.

איך לעצב צימר?
כדאי לבחור בקו עיצובי מסוים, ולדבוק בו בכל האלמנטים. אם בחרתם בעיצוב רומנטי, אל תשלבו אותו עם פריטים מודרניים בגוונים קרים. אם בחרתם בעיצוב ויקטוריאני, אל תוסיפו פריטים קיטשיים עכשוויים. קו עיצוב אחיד יוביל למראה איכותי ונעים. כמו כן, רצוי לא להכביר באלמנטים גדולים, שמעמיסים על המראה ולא מתאימים לכל אחד. עיצוב נקי ברמה גבוהה יעבוד במרבית המקרים.

שילוב של אלמנטים בעבודת יד יראה מגע אישי ומחשבה. כך למשל שולחן בעבודת פסיפס, או ריהוט עץ בעבודת יד, כמו גם תמונות נעימות או כלי קרמיקה יפים, יכולים להראות הרבה תשומת לב, ולגרום לתחושה נעימה וחמימה. הצימרים נוטים פעמים רבות להיראות מעט קרים וריקים, כך שתוספת של פריטים יכולה לשפר את המצב. מדף ספרים לדוגמה, יוביל לתחושה נעימה וביתית.

בתחום עיצוב הצימרים וריהוטם, אפשר למצוא רהיטים מסוגים שונים, ומעצבים שישמחו לבוא ולעצב יחד איתכם את הצימר שלכם. זכרו שקיימים בארץ צימרים רבים, ושהתחרות קשה. יחד עם זאת, זוגות רבים מוכנים לשלם עבור התענוג, כך שאם תשקיעו, ותגרמו לצימר שלכם להיראות מיוחד ושונה, מרבית הסיכויים שזוגות אכן יבחרו בצימר שלכם, וגם יזכרו אותו בהמשך, לביקור חוזר או להמלצה לחברים.

מאמר זה בחסות קויה דיזיין משווקת ריהוט גן יוקרתי לצימרים.

בקרו אותנו בכתובת: www.koyadesign.co.il

מאמרים נוספים