מתחם הבריכות והספא

הבריכות הפרטיות שלנו, פתוחות לאורחי הסוויטות בלבד, וכוללת בריכה גדולה ונעימה, שבנויה כך שהיא צופה לנוף הצפוני המקסים וההררי שבאזורינו, וסביבה ערסלים, נדנדות, ופינות ישיבה ובילוי רבות נוספות. הבריכה בנויה בתוך מעין גומחה מיוחדת, שתוחמת את הבריכה וגורמת לה להיות מבודדת מעט משאר המתחם. כך תוכלו לשמור על פרטיות רבה, נעימה ומפנקת, בזמן השהייה בבריכה. מסביב לבריכה דשא מלאכותי שנעים לשבת וללכת עליו, נדנדות וכיסאות עץ שנעים לשכב עליהם, להשתזף, לקרוא או סתם לרבוץ וליהנות.
בבריכה תמצאו מפל המזרים מים לתוכה, מה שנותן מראה איכותי ועשיר, כמו גם צמחייה מגוונת וסביבה מטופחת ונעימה. תוכלו ליהנות מהבריכה לבד, או בחברת אורחים נוספים מהסוויטות האחרות. כמות הסוויטות שלנו קטנה במיוחד, בוודאי בהשוואה לצימרים אחרים בצפון, כך שהתחושה הנעימה, האישית והפרטית קיימת ומובטחת.
במתחם הבריכה תוכלו להשתמש בכל שעות היום. במהלך היום, הבריכה נעימה וכייפית, והשמש העדינה וחמימה של הצפון תנעים את שהותכם במים, ובשעות הערב והלילה, התאורה המיוחדת והצבעונית הופכת את השהייה בבריכה למיוחדת ורומנטית. מתחם הבריכה הופך לאזור שמואר בעדינות בתאורה מתאימה ומושקעת, כך שאפשר ליהנות משחייה לילית רומנטית, או מבילוי על שפת הבריכה.
מגוון אפשרויות הבילוי במתחם הצימרים שלנו הוא רחב ביותר. נוסף על הג'קוזי הפרטי שנמצא בכל סוויטה, הג'קוזי ספא המיוחד והענקי שנמצא בחצר המתחם והבריכה, תוכלו ליהנות גם ממתחם הכולל סנוקר וטלוויזיה שטוחה, מפינות ישיבה רבות ומפנקות הכוללות ערסלים ונדנדות, מחצר מטופחת בעלת צמחייה עשירה ופסלים לאווירה מיוחדת, ומפינות ברביקיו העומדות לשירותכם. כל מה שתרצו ניתן להשגה, והבילוי הנעים מובטח ואיכותי ביותר. הבריכה היא הדובדבן שבקצפת, ואורחים רבים מספרים שנהנו בה מאוד, ושהבילוי בה היה מרגיע ונעים ביותר.

הייתם? נהניתם? הוסיפו חוות דעת

הוסף חוות דעת