צימר יוקרתי בצפון

צימר יוקרתי בצפון

אין כל הצדקה, בדרך כלל, להשקיע מאמצים במציאת יעד לנופש מרגיע מחוץ לגבולות ארץ ישראל. יש הגורסים כי טוסקנה שבאיטליה היא המקום האולטימטיבי לחופש איכותי, יש את אלו המעדיפים את הודו הרחוקה וכמוהם ישנם עוד רבים בעלי העדפות נופש שונות ומשונות. אזור רמת הגולן, הגליל העליון, המערבי והתחתון הפכו לאהובים יותר בקרב הציבור הישראלי כאלטרנטיבה זולה קצת יותר מנופש יקר בחוץ לארץ. מרבית הנופשים לאזור הצפון, במיוחד לאזורי הגליל ורמת הגולן, הם זוגות צעירים המחפשים מקום אינטימי ופסטורלי בו יוכלו להתייחד ולהתנתק מן העולם. האמת היא, שמרבית הזוגות מעדיפים את חלופת צימר בצפון.

צימר בצפון היא המילה המחופשת ביותר במנועי החיפוש תחת קטגורית צימרים על ידי הגולשים המחפשים אלטרנטיבות חופשה והחליטו לחקור קצת את נושא הצימר. בכל הנוגע למיקום, אזור הצפון הוא האזור בו מרוכזים מספר הצימרים הגדול ביותר לקילומטר רבוע. האם באמת עלינו להתעכב על הסיבה? הרי מלבד הטבע המדברי שאף אדם אינו מזלזל בו השוכן בדרום הארץ, חלקת הטבע האמנותית והאלגנטית היחידה שיש לנו בארצנו הקטנה נמצאת באזור צפון הארץ כאמור.

סיבה נוספת לפופולאריות ההולכת וגוברת של צימרים בצפון טמונה באווירת האירוח הייחודית לכל צימר אותו תמצאו באזור הצפון. אווירת אירוח נמדדת על פי מספר קריטריונים - רמת הבניה של הצימר, עיצוב הצימר, איכות המיטה, אבזור הצימר, גודל הג'קוזי, ריהוט גן, ארוחת הבוקר הכפרית וכמובן הנוף והחצר. כל צימר בצפון בנוי בסגנון שונה - ישנם צימרים בצפון אשר מעדיפים ללבוש צורה של מערה, ישנם צימרים יוקרתיים אשר עומדים בקו אחד עם וילה יוקרתית עם בריכה ויש יש צימרים בצפון הבנויים באופן מסורתי - מעץ.

בעניין עלות השהות ללילה, טווח המחירים משתנה בהתאם לאופי, איכות הצימר ורמת האבזור והאירוח הנכלל במסגרת המחיר. צימר בצפון הכולל בריכה יכול להסתכם במקומות מסוימים לכדי כמה אלפי שקלים. במרבית הצימרים בצפון לא ניתן להזמין לילה אחד בלבד, אלא רק באמצע השבוע. בסופי שבוע מרבית בעלי הצימרים בצפון מתעקשים על מינימום שהייה של 2 לילות, ובצדק. צימר בצפון אינו יכול להישאר ריק ביום שבת, יהיה זה חבל ולא יעיל.

כיצד ניתן למצוא צימר בצפון אשר יהיה תואם לדרישות ולציפיות שלכם? ובכן, הדרך הקלה והפשוטה ביותר לאתר צימר בצפון היא באמצעות האינטרנט. זה לא סוד שכולנו, למעלה מ-90% מחפשים את אשר אנו חפצים במנוע החיפוש המועדף עלינו, בין אם זה גוגל, בינג או כל מנוע אחר. יחד עם זאת, הפרסום בשנים האחרונות כולל לעתים לא מעט נתונים שקריים וכוזבים ולכן אין זה מומלץ להסתמך אך ורק על התמונות באתר אינטרנט מסוים ויש לחפש אחר המלצות של אנשים אמיתיים שאכן ביקרו באותו צימר בצפון ויכולים לתת את דעתם האובייקטיבית. המקום בו תמצאו אינפורמציה כזו היא באחד הפורומים העוסקים בתחום של צימרים בצפון וכן בבלוגים רלוונטיים.

מאמרים נוספים