צימרים רומנטיים

צימרים רומנטיים

במאמר זה ננסה להגדיר את המונח "צימרים רומנטיים" ומה למעשה הופך צימר לצימר רומנטי. הרי לא כל צימר הוא צימר רומנטי ועל מנת שצימר יהיה מוגדר כצימר רומנטי עליו להיות מותאם למספר פרמטרים די חשובים אשר בהם נעסוק במאמר זה.

אז מה למעשה הוא צימר רומנטי? ואיך ניתן לדעת אם מתחם הצימרים הינו מתחם של צימרים רומנטיים איכותיים?

מתחם הצימרים: על מתחם הצימרים להיות מבודד לחלוטין ותחום ככל האפשר על מנת לשמור על פרטיות הנופשים בצימרים. כמו כן חשוב שלא יהיה רעש מטריד או מטרדים אחרים במהלך האירוח בצימרים.

תאורת הצימר: חשוב שהתאורה תהיה עמומה או אפשרות לעמעם את התאורה על מנת ליצור אווירה רומנטית במהלך האירוח. רוב הצימרים משתמשים בתאורה צהובה על מנת ליצור אווירה רומנטית ולשדר בתמונות את הצימרים כצימרים רומנטיים.

ג'קוזי: חשוב שהג'קוזי יהיה גדול ומרווח דיו ואין זה משנה אם הג'קוזי הינו מלבני או עגול חשוב רק שהג'קוזי לא יהיה ג'קוזי פינתי קטן שלא יוכל להכיל את שני בני הזוג. כמו כן סביב הג'קוזי צריכה להיות תאורה עמומה או תאורה פנימית צבעונית מתחלפת על מנת לשדר רומנטיות במהלך השכשוך בג'קוזי.
והכי חשוב מומלץ לפזר נרות ריחניים במעמדים איכותיים על מנת לשדר רומנטיות...

המיטה בצימר: חשוב ומומלץ לבחור צימרים בהם המיטה הינה רחבה במיוחד עם עדיפות למיטת אפיריון מלכותית וגדולה על מנת שתוכלו להתרווח במיטה בקלות וליהנות מהשהיה בה. כמו כן מומלץ שהמזרן יהיה איכותי במיוחד ולא מזרן זול העלול לגרום לכאבי גב ולהעיק על חוויית האירוח.

הצימר עצמו: חשוב שהצימר עצמו יהיה מרווח וגדול ומתוכנן בצורה נכונה עם עדיפות לחלל אחד גדול המחולק בתבונה ולא צימר עם מספר חדרים המצמצמים את המרווח ואת חלל הצימר. גודל הצימר חשוב מכיוון שאולי תרצו להתענג על עיסוי זוגי מפנק בתוך הצימר ואזי חשוב שיהיה מקום לעיסוי לשני בני הזוג ולא כל אחד בתורו דבר אשר יכול להעיק על חוויית העיסוי המשותפת.

מטבחון ופינת האוכל: חשוב שיהיו במיקום ראוי ולא קרובים מידי למיטה או לג'קוזי על מנת למנוע ריחות לא נעימים משאריות המזון או ללכלך את המצעים. כמו כן מארחים איכותיים וקשובים למתארחים תמיד ידאגו לפנות את שאריות המזון זמן קצר לאחר סיום הארוחה.

חצר הצימרים: קריטריון חשוב ביותר בהגדרה של "צימרים רומנטיים הצמרת". חצר הצימרים צריכה להיות מרווחת ביותר וחשוב שתכיל בתוכה מספר רב של אמצעים על מנת להעניק חוויית אירוח מושלמת בצימרים. מספר פרמטרים חשובים הינם ג'קוזי ספא איכותי, סאונה, בריכה גדולה, פינות ישיבה מוצלות ואף יתרון משמעותי למספר זוגות רומנטיים הוא: "שולחן סנוקר" איכותי על מנת לייצר תעסוקה לגברים...

ארוחות בוקר: אחד הפרמטרים לבחירת צימרים רומנטיים הינה ארוחת הבוקר. מומלץ לשאול מה בתפריט. צימרים רומנטיים יגישו את ארוחת הבוקר בכלים מהודרים ונקיים, בסלסלות אטומות והכי חשוב ארוחת בוקר טריה ואיכותית.

הפינוקים הקטנים: כל צימר רומנטי בצפון אשר מכבד את עצמו ידאג לפנק את אורחיו בהפתעות קטנות במהלך החופשה על מנת להעצים את רגש הרומנטיות של שני בני הזוג. לפעמים קינוח קטן בזמן הנכון יכול לשנות את התמונה מקמה לקצה.

אנו במתחם צימרים רומנטיים אחוזת רגעי קסם מתחייבים להעניק לכם חופשה בצימר רומנטי איכותי ולעמוד בקריטריונים הגבוהים וברמת האירוח הגבוהה אשר הצבנו לעצמנו מאז 2004.
אלפי גולשים אשר נפשו אצלנו בצימרים חוזרים מידי שנה בזכות רמת השירות ורמת מתחם הצימרים המפואר שלנו.

ואתם? אתם מוזמנים גם לקצת רגעי קסם...

מאמרים נוספים