צימרים לזוגות בצפון

צימרים לזוגות בצפון

ישראלים רבים רוצים חופשה ברמה גבוהה. חלקם גם רוצים אותה בלי הצורך להוציא דרכון. יותר ויותר זוגות צעירים בדרכם לירח דבש, זוגות צעירים ברוחם שמבקשים לחדש את הזוגיות שלהם או לחגוג אירוע רומנטי כמו יום נישואין עשירי, או עשרים, מחפשים הצעות אטרקטיביות לאתרי נופש רומנטיים בארץ, פינות חמד שמציעות את הנוף, את מזג האוויר, את האטרקציות שבסביבה וכמובן – את האירוח הכפרי האוטנטי הטוב ביותר שישראל ב-2008 יכולה להציע.

האירוח הכפרי בכל אזורי הארץ מציע לזוגות אוהבים את הנופש הכי מפנק שאפשר. ג'קוזי בכל חדר הוא כבר דרישת בסיס, בדרך כלל גם תמצאו מוצרי ספא נלווים על יד הג'קוזי, שהוא תמיד מרווח ומשוכלל,  ויש חלוקים, מגבות ונעלי בית פרושים על המיטה, כמו במיטב מלונות חמישה כוכבים. המצעים הם רכים ורקומים, המקלחת מאובזרת בכל טוב וכך גם המטבח, ופינות ישיבה קטנות ורומנטיות מפוזרות בכל מקום במתחמי הצימרים.

אך מכיוון שאנו הישראלים התרגלנו לדרוש התקדמות ועלייה ברמה בכל תחומי החיים, ועם הקרבה היתרה לחו"ל בתקופה האחרונה, הפכנו גם לאניני טעם, ישנה גם מגמה מעניינת בתחום הצימרים שמבשרת על בוא ההתמחויות הצרות בתחום האירוח הכפרי. אחת ההתמחויות הללו היא של צימרים שמארחים, באופן מוצהר, זוגות בלבד.

מה נשתנה צימר זוגי מכל הצימרים?
צימרים לזוגות בגורן במיוחד נראים, במבט ראשון, כמו כל הצימרים. אך ההבדלים באים לידי ביטוי כשמסתכלים עמוק ורחוק יותר, בפרטים הכי קטנים. צימרים בצפון נבנים היום בהשקעה גדולה מאוד של כסף, והמחירים אמנם בהתאם, אבל ההקפדה היא כה רבה ששווה להשקיע מדי פעם בפעם בנופש כפרי אמיתי שמיועד לזוגות אוהבים.

הדבר הראשון ששמים אליו לב בתוך צימר זוגי הוא הפרטיות. בדרך כלל זו תהיה בקתה מבודדת, רצוי בלב חורש או הרחק מן הבקתות האחרות במתחם, אם יש כאלה. המקום צריך לשדר "הגענו לאי בודד ואנחנו האנשים האחרונים עלי אדמות". אף אחד, כולל בעל הצימר, לא יטריד את מנוחתם של אלה שבאים להינפש בצימר זוגי. עניין הפרטיות מתרחב גם למתחם שמסביב לצימר – אם יש מדשאה, היא מגודרת בכלונסאות עץ גבוהים או גדר במבוק צפופה, ולעתים אף גדר חיה מגפנים או צמחייה אחרת. כך או כך, אי אפשר להציץ פנימה, על אותם השניים שבאו לבלות סוף שבוע לבדם. במידה וישנה בריכה – אזי השמירה על פרטיות הרוחצים היא שבעתיים – הבריכה מגודרת תמיד משלושת צידיה וצדה הרביעי פונה לקיר הצימר. זה לא אומר, אגב, שאין נוף שנשקף מן החלונות של הצימר, מן הבריכה או מן החצר – המבנים מתוכננים בקפידה, כך שהנופשים ייהנו מהנופים המרהיבים של ארצנו הקטנה-גדולה עד בלי די, ועדיין יצליחו לקבל את כל הפרטיות שבעולם בזמן החופשה. מילה או שתיים יש לייחד כאן גם ליחס השונה במקצת שמקבלים זוגות אוהבים שמגיעים לנפוש – בדגש על השארתם של השניים לנפשם.

הנושא השני שבולט בצימרים זוגיים הוא העיצוב. המבנים מתוכננים ומעוצבים תמיד במחשבה על שניים, ללא ילדים וללא הפרעות. המיטה היא רחבת ידיים ואורטופדית, ובדרך כלל ישנה כילה רומנטית ומסתורית מעל המיטה, לחוויה ייחודית ולא שגרתית. הג'קוזי קרוב למיטה, והוא מצויד בשמני אמבט, בסבון ריחני ונעים ובשאר מוצרי ספא מפנקים במיוחד, כאשר העיצוב יושלם באבזור של נרות, קטורת ועלי פרחים שמפוזרים ברחבי החדר – במי הג'קוזי, על כיסוי המיטה ולעתים גם בכניסה לצימר. ברחבי המתחם של הצימר מוצבות בדרך כלל פינות ישיבה זוגיות אינטימיות עם ריהוט גן, שמעודדות ישיבה זה מול זו מעל שולחן ארוחת הבוקר, בפינת הקפה וכו'. הערסלים גם כן מיועדים לשאת שניים, אל מול נופי ארצנו.

מאמרים נוספים