צימרים יוקרתיים עם בריכה בצפון

צימרים יוקרתיים עם בריכה בצפון

כאשר אנו, הישראלים, נוסעים לצימר, זה לעתים מרגיש כמו עסקה לא מוצלחת במיוחד. לעתים אף עולה השאלה, למה לשלם הרבה על צימר לבדו כשאפשר לקבל את אותו חדר בצירוף כל האטרקציות של מלון או מלון בוטיק תמורת עלות קטנה יותר של חדר ללילה? הרי במלון יש בופה, ספא, ובכל מלון – אפילו מלון של כוכב אחד – יש תמיד בריכה. הבריכה היא צורת הבילוי המועדפת על זוגות ישראלים, בייחוד זוגות עם ילדים או זוגות צעירים ללא ילדים… זו תעסוקה בריאה ואהובה על כל הגילאים ומספקת תמורה מלאה לכסף.

אם כך, מה יגיד זוג ישראלים עם ילדים, או זוג צעיר ללא ילדים, כשיציעו לו את הדבר הבא:
צימרים עם בריכה בגורן ?! צימרים עם בריכה בצפון זו המילה האחרונה בתחום תרבות האירוח הכפרי. אטרקציה זו מגיעה בשלל צורות וצבעים, במגוון עיצובים מרהיבים ובקני מימד שונים. עם זאת, בכל מצב שלא יהיה, צימרים עם בריכה מביאים מימד חדש ומהנה ביותר אל החופשה הזוגית והמשפחתית.

מה צריך לשאול את עצמו הזוג שבא להתארח בצימר עם בריכה?
לפניכם מאגר של כמה מהשאלות החשובות ביותר שזוג שמבקר בצימר עם בריכה צריך לשאול את עצמו.

מהו עומק הבריכה?
זו שאלה שרלוונטית בעיקר לזוג עם ילדים קטנים. השאיפה של זוג עם ילדים קטנים, כאשר הם באים להתארח בצימר עם בריכה, היא להיות מסוגלים לעזוב את הילדים לשחק על שפת הבריכה לבדם, אפילו לכמה דקות, ולהיות רגועים לחלוטין באשר לביטחון הילדים כשעושים כך. לכן, יש לברר מהו עומק הבריכה ואם היא מוקפת בדק עץ שמונע החלקה, ולהחליט ביניכם לבין עצמכם אם זה משהו שמקובל עליכם, ואם לא – לברר אם יש בריכת שכשוך רדודה לילדים בתוך המתחם או בסביבה הקרובה.

מהו גודל הבריכה?
יש לעמוד על גודל הבריכה, אפילו בקירוב, כדי לוודא שאין היא בגודל של ג'קוזי זוגי, או שהיא בעצם אותו הג'קוזי, רק בלי הזרמים… יש לבדוק שיהיה לכם נוח להשתמש בה ונעים לשהות בה, ולא תרגישו מצופפים ללא סיבה מוצדקת. יתר על כן, אם אתם חובבי בריאות שאוהבים שחיה טובה על הבוקר, כדאי שתבדקו אם יש לכם את האפשרות לעשות כן בבריכת הצימר.

האם יש צורך לחלוק את הבריכה, ואם כן – עם כמה אנשים?
לרוב, זוגות שיוצאים לנפוש בצימר מחפשים להיות הרחק מהציביליזציה, ולא לראות נפש חיה, אולי חוץ מבעלי הצימר, במשך יומיים-שלושה. אז תארו לעצמכם את מפח הנפש של אותם שניים שרוצים רק להתרחק מהעולם לכמה זמן, שיגיעו להתרווח בבריכה הצמודה לצימר וימצאו שם עוד שני זוגות שבדיוק עושים על האש? כמובן שיש לזה גם צדדים חיוביים, כמו להכיר אנשים חדשים, לאכול בשר מצוין וליהנות מחברה בלתי צפויה אם במקרה נגמרו לכם הנושאים לשיחה, אבל יש לוודא מראש לכמה מבקרים מחכה הבריכה באותו סוף שבוע, כדי שכל דבר שתקבלו בחופשה שלכם יהיה מבחירה, ולא יבוא לכם כהפתעה גמורה.

מהו עיצוב הבריכה?
יש חשיבות רבה למראה עיניים, השתדלו לראות את המקום שאליו אתם נוסעים, כדי לוודא שאתם מתחברים למקום ואוהבים את מראה מאגר המים שבו. בריכה אמורה להשרות שלווה ושקט, ולכן, וודאו שכך בדיוק אתם מרגישים כאשר אתם מסתכלים על תמונות של אותה בריכה. מתוך התמונות יש לדלות מידע חשוב, כמו – האם הבריכה מקורה? האם יש ריהוט גן של דיזיינס בבריכה שמתאים לסוג הבילוי המועדף עליכם בבריכה? ישנן בריכות שלצידן יש פינות ישיבה זוגיות, ישנן בריכות עם שזלונגים ומיטות שיזוף, ישנן אף בריכות שלצידן ערסלים הפונים לנוף – בחרו בתבונה על פי מה שמתאים לכם, ואם יש לכם צורך בבירור נוסף – אל תהססו לפנות לבעלי הצימרים בכל שאלה שתתעורר.

מאמרים נוספים