ספא בצפון

ספא בצפון

בין שלל האטרקציות ומגוון האפשרויות לבילוי באזור הגליל, יש גם לא מעט מתחמי ספא ומטפלים שונים באזור. מומלץ לשאול גם בצימר או במקום האירוח שבו אתם שוהים, על מה הם ממליצים.
במקומות רבים יש מטפלי בית שיכולים לבוא עד לאותו צימר ולהעניק לכם טיפול מפנק, ויש אף כמה מקומות שבהם בעלי הבית הם מטפלים בעצמם, ויכולים להציע לכם טיפול נעים ומרגיע.
בילוי בספא או טיפול כלשהו, יכולים להיות חלק חשוב ובלתי נפרד מהחופשה.

בת שבע מספא בגורן מעניקה טיפול על רקע סביבה כפרית רגועה ומבודדת. המקום מציע שלל טיפולים מתחום הרפואה המשלימה ואף מציע לינה בבקתה בספא שבמתחם למתעניינים.

באמירים תוכלו למצוא את אגם המגע, הכולל חופשת ספא מיוחדת ומפנקת. המקום מציע מגוון של טיפולים הוליסטיים, אבחון וייעוץ בצבעים וימי פינוק חווייתיים שונים. עוד תמצאו באמירים את זמן חלום, המציע טיפולי גוף שונים, את אהבה בכפר - המציע עיסוי שמנים, פלדנקרייז, טיפולי שיאצו ועוד.

במצפה הימים שבראש פינה, תוכלו לחוות חוויה טיפולית מושלמת. מגוון רחב מאוד של טיפולים מסוגים שונים - טיפולי בריאות, ספא ואסתטיקה. במקום אפשר לקבל עיסוי שבדי, תאילנדי, סיני ועוד, טיפולי גוף ופנים, וחבילות מיוחדות לזוגות ולנשים לפני ואחרי לידה.

ספא גליל, הנמצא אף הוא באמירים, מציע שירותי ספא בסגנונות שונים. צוות שלם של מטפלים מתחומים שונים, ישמחו להעניק לכם את הטיפול המיוחד שיתאים לכם. בין השאר ניתן לקבל עיסוי אבנים חמות, עיסוי רקמות עמוק וטיפולי קוסמטיקה טבעיים.

ספא עדן, הוא ספא הממוקם על צלע הר, והנוף הנשקף ממנו עוצר נשימה. בספא תוכלו לקבל טיפול במתקני ספא חדישים ומשוכללים, כמו גם ליהנות מבריכת שחייה מחוממת, מבריכה קיצית, מבריכת זרמים חמים מיוחדת ומשלוש סאונות, רטובות ויבשות.

בצפת, תוכלו למצוא את כנען בצפת - מלון ספא מיוחד ויוקרתי. מרכז הספא שבמלון מלווה על ידי רופא מחלוצי הרפואה הסינית בארץ, וכל טיפול מותאם במדויק למטופל. הספא מציע טיפולים בשיטות העיסוי המערביות המוכרות לצד טיפולים מסורתיים המושפעים מפילוסופיות המזרח העתיקות. כמו כן תמצאו טיפולי קוסמטיקה שונים, חבילות טיפולים מיוחדות ואירוח ברמה גבוהה.

הצפון כולו מלא באתרי ספא שונים, ברמות שונות ובסגנונות שונים, ומומלץ לחפש ולמצוא את המקום שיתאים לכם ולצורכיכם.

מאמרים נוספים