יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים

המטרה של ימי כיף אלו היא לשחרר את העובדים מעט משגרת היומיום המלחיצה ובכך להעניק להם אפשרות למלא מצברים מחדש. חברת ימי כיף מזמינה אתכם עוד עתה לבנות יום כיף לעובדים אטרקטיבי לפי הצרכים האישיים שלכם ומגבלות התקציב. חברת ימי כיף מתמחה בהפקה ותכנון של ימי כיף לחברות ארגונים וקבוצות בלבד ומציעה מגוון רחב של ימי כיף מסוגים שונים ומאתגרים. מעוניינים לגבש את צוות העבודה, לצ'פר את העובדים תודות להישגים נאים שנחלו? יום כיף לעובדים הוא ללא שום ספק הפיתרון המושלם עבורכם.

כיצד לתכנן ימי כיף?
על מנת לתכנן יום כיף מוצלח לעובדים חשוב ראשית לדעת מיהו קהל היעד על כל מאפייניו, דרישותיו, חתך הגילאים, מיקום גיאוגרפי, ניסיון עבר בימי כיף ולבסוף מגבלות התקציב שעומד לרשותו. לאחר בירור נתונים אלו לעומק ניתן לחשוב בצורה יעילה יותר על המאפיינים הבולטים שילוו את ימי הכיף של העובדים, דרך התייחסות למכלול הבקשות של הלקוח. בסוף התהליך נוכל יחדיו ליהנות מתכנית מפורטת ייחודית והכי חשוב כיפית שתשאיר טעם של עוד בקרב העובדים.

סוגים שונים של ימי כיף
חשוב מאד לקחת בחשבון את המרחק בין האזור שבו יערך יום הכיף לבין מקום העבודה וזאת במטרה להימנע מבזבוז של זמן יקר אחר נסיעות ממושכות ומפרכות. חברת ימי כיף כאמור מציעה שלל סוגים של ימי כיף לעובדים אחד מהם נקרא ימי כיף מתגלגלים במסגרתם הפעילות מתבצעת מאתר אחד למשנהו, כך שבכל תחנה נערכת פעילות מסוג אחר, מתבצע סיור מודרך או הפסקת ביניים לכיבוד ושתייה קלה. אם אתם מחשיבים את עצמכם כחובבי אקשן ואדרנלין אזי שהפעילות הטובה ביותר תהיה כרוכה בפעילות אקסטרים.

ימי כיף מאתגרים ותרבותיים
ימי כיף בסימן אקסטרים יכולים לשלב מגוון פעילויות כמו למשל נסיעה על טרקטורונים, אומגה, פיינטבול, סנפלינג, קארטינג, השטת יאכטות, טיסה בכדור פורח, ירי למטרה ועוד. ימי כיף לעובדים יכולים גם לשלב פעילויות שונות לחובבי תרבות כמו למשל סיורים המתחקים אחר משוררים ידועים בארץ, טיולי טבע או דת, טיולים ברחבי העיר וכיוצא באלו.

מאמרים נוספים