בתי מלון

בתי מלון

אחד הכוחות הכלכליים החזקים של ישראל הוא התיירות, לדוגמא ניתן לקחת את כל אותם צימרים בגורן. בשל כך מדינתנו שופעת בבתי מלון או לחילופין מלון בוטיק.  בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מגלים את מחדש את הערך הנהדר של חופשה בארץ, כשם שתיירי העולם מגלים זאת כבר שנים.

מה שהיה פעם נחלתם של תיירים מזדמנים הוא היום נחלת הציבור הרחב, וכיום בתי המלון מתאימים לכל אחד בארץ. הדרישות של המטיילים הישראלים לאירוח הן שונות ומגוונות, וישנו מענה לכולן.

סוג הביקור: אצל ישראלים רבים, המלון הוא תחנה אשר ממוקמת היטב בין אטרקציות שונות במהלך הטיול כגון טיולי טרקטורונים. לאלו חשוב להיות קרובים לכל מקום. להיות במרכז העיר, או במרכז אזורי טיולים וקניות, אלו הם שמגדירים את בחירת המלון. אצל נופשים אחרים המטרה היא הזוגיות והרומנטיקה. מלון מבודד, צנוע ואינטימי יתאים לזוגות אוהבים אלו. יש גם כאלו שבשבילם המלון הוא האטרקציה המרכזית: האוכל הטוב, הספא הצמוד, הבריכה, מזגנים חדישים אשר בהם מטפלים טכנאי מזגנים מקצועיים, חדר הכושר והתחושה המלכותית שמלווים את השהייה במקום.

לשמחתנו, כל מלון נותן מענה לאחת מדרישות אלו, ומלונות רבים אף נותנים מענה לכולם. באמצעות עיצוב ייחודי אשר משרה אווירה אישית ואינטימית, מתקנים חדשניים ומפנקים, ומיקומים נוחים, ענף המלונאות בישראל נותן מענה לכל אחד.
יש כמובן לזכור את נושא הכשרות, שגם הוא נושא קריטי עבור משפחות שומרות מסורת, בעיקר לנוכח העבודה כי לינה במלון היא הבילוי התיירותי מספר אחת בקרב משפחות ברוכות ילדים. הסיבה לכך היא שהמלון והאטרקציות השונות שבו, עליהן נמנים משחקיות ופעוטונים, נותן הזדמנות נהדרת להורים לחופשה נטולת דאגות. אין כמו הנחת שמביאה הידיעה כי כל ילדינו מבלים כעת בנעימים, ואנחנו יכולים להניח את הראש על כרית רכה וענקית. בשל כך, כמעט כל המלונות בישראל מציעים מטבח כשר ואף כשר גלאט, מבלי לוותר על אורחות גורמה יוקרתיות. בנוסף, המלונות מותאמים לשהייה המהלך השבת, וגם זו דרישה חשובה ביותר עבור משפחות שומרות מסורות אשר מעוניינות לבלות במחיצת קרובים מחוץ לעיר.

מלונות אלו מותאמים מבחינה הלכתית לכל דרישות המשפחה המסורתית וכוללים בתי כנסת, מעליות שבת, וגישה רגלית נוחה לאזורי מגורים רבים.

אתם בוחרים, אנחנו מספקים:
מלבד דרישות אלו מציעים המלונות אפשרויות כה שונות ומגוונות עד שקשה לכלול אותם באותה קטגוריה. כל מלון מתאים לאווירה ייחודית משלו ומציע אטרקציות בהתאם: אווירה רומנטית, תזונה מיוחדת או טבעוניות, חיבור לטבע, נופים מיוחדים, פעילויות ספורטיביות שונות, שהייה במבנים מיוחדים: בונגלו, מערות ומבני אבן טבעית, סדנאות ונופשונים מדיטטיביים. קשה מאד להכניס את הכל לאותה הקטגוריה משום שענף המלונאות בישראל הפך להיות פתוח וגמיש עד מאד לאינטרפרטציה אישית. בל נשכח כי אחד החידושים הראשונים שהביאו עליות היהודים לארץ ויישובה מחדש הינו ענף התיירות. ארץ ישראל שהייתה תמיד מקור לתנועה של מבקרים מרחבי העולם, שתמיד הייתה אטרקטיבית בשל נופיה הקסומים והמגוונים, עוצרת בתוכה מסורת רבה של נופש ומלונאות.

כמובן שיש לזכור שישנן דרכים נוספות ליהנות וללון ברחבי הארץ. ישנם בתי הארחה, מועדונים, צימרים, לינות כפריות שונות ולינות בחיק הטבע. ושוב, בשל הגיוון של ענף התיירות, בכל דרך שבה תבחרו ללון תוכלו למצוא את כל הפינוקים שלהם אתם מצפים, וכל אווירה שתרצו: ספא, סדנאות, ריהוט גן, ג'קוזי ועיצובים מכל סוג שהוא: קלאסי, מודרני, אסייתי, מערבי ופנג שוואי.

בעיקר היום כאשר האינטרנט טומן בחובו את היכולת להכיר בלחיצת כפתור את כל בתי העסק, האפשרויות הרבות פתוחות בפניכם. בעלי העסקים, מגדולים עד קטנים, מבינים זאת ומציעים את הגמישות הגבוהה ביותר, כדי שכל חופשה בארץ תהפוך לחלומית. אך לא משנה כמה מאמצים וכסף מושקעים בכל חופשה וחופשה, ישנו גורם אחד שאינו משתנה באף מלון בארץ. בכל אחד מהם תמצאו את הכנסת האורחים החמה והארצישראלית.

מאמרים נוספים